بلاگ سایت

Mountain View
ایزو ۹۰۰۱ :۲۰۰۸
استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 یک استاندارد مدیریتی عمومی می باشد که توسط کمیته ISO/TC 176 سازمان ISO تدوین و منتشر شده است ، استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۸ ، ویرایش سوم از استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ می باشد در ISO 9001:2008 ، رویکرد فرآیندی تاکید شده است .
Mountain View
استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲:۲۰۰۴
استاندارد ایزو ۱۰۰۰۲ که آخرین ویرایش آن اکنون ۲۰۰۴ میلادی است به عنوان یک سیستم مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان اقدام به ایجاد یک فرآیند و چهار چوب مشخص برای پاسخگویی به شکایات مشتری مینماید و به روشنی نحوه دریافت شکایت، مسئول دریافت شکایت و نحوه بررسی آن را معیین می نماید.
Mountain View
استاندارد سی ایی
نشان بازرگانی CE به منظور ایجاد هماهنگی اجباری در بسیاری از محصولات تجاری و صنعتی که در سطح اروپا (منطقه اقتصادی اروپا یا EEA) تولید یا به فروش می‌رسند، ارائه شده است. این حروف به‌طور مشخص اختصار چیزی را نشان نمی‌دهند، ولی به‌طور کل می‌توان آنها را اختصار کلمات فرانسوی Communauté Européenne یا Conformité Européenne به معنای «موردقبول اروپا» دانست.
محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.
دپارتمان طراحی
واحد طراحی گروه اودار با بهره مندی از مهندسان متخصص در امور طراحی ساخت و تولید همراه در مسیر پیشرفت های فنی و علمی گام برداشته است در حال حاضر اِودار تنها گروه صنعتی ایرانی می باشد که طراحان آن از گواهینامه های بین المللی طراحی و مدل سازی کامپیوتری (اتو دسک) بهره می برند.