photodune-6670322-typewriter-m-480x480

ایزو 9001 :2008

استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 یک استاندارد مدیریتی عمومی می باشد که توسط کمیته ISO/TC 176 سازمان ISO تدوین و منتشر شده است ، استاندارد ایزو ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۸ ، ویرایش سوم از استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱ می باشد در ISO 9001:2008 ، رویکرد فرآیندی تاکید شده است .

 استاندارد ایزو 10002:2004

 استاندارد ایزو 10002 که آخرین ویرایش آن اکنون 2004 میلادی است به عنوان یک سیستم مدیریت رسیدگی به شکایت مشتریان اقدام به ایجاد یک فرآیند و چهار چوب مشخص برای پاسخگویی به شکایات مشتری مینماید و به روشنی نحوه دریافت شکایت، مسئول دریافت شکایت و نحوه بررسی آن را معیین می نماید.

استاندارد سی ایی

نشان بازرگانی CE به منظور ایجاد هماهنگی اجباری در بسیاری از محصولات تجاری و صنعتی که در سطح اروپا (منطقه اقتصادی اروپا یا EEA) تولید یا به فروش می‌رسند، ارائه شده است. این حروف به‌طور مشخص اختصار چیزی را نشان نمی‌دهند، ولی به‌طور کل می‌توان آنها را اختصار کلمات فرانسوی Communauté Européenne یا Conformité Européenne به معنای «موردقبول اروپا» دانست.

محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

دپارتمان طراحی

واحد طراحی گروه اودار با بهره مندی از مهندسان متخصص در امور طراحی ساخت و تولید همراه در مسیر پیشرفت های فنی و علمی گام برداشته است در حال حاضر اِودار تنها گروه صنعتی ایرانی می باشد که طراحان آن از گواهینامه های بین المللی طراحی و مدل سازی کامپیوتری (اتو دسک) بهره می برند.